Bernský salašnický pes chovná stanice


Vítejte na našem webu, který se věnuje Bernskému salašnickému psovi a naší chovné stanici. Jsme hrdí na to, že můžeme představit tuto úžasnou plemennou linii a podělit se s vámi o naše vášně a zážitky spojené s tímto nádherným psem.

Bernský salašnický pes, známý také jako Bernský salašník, je velké a silné plemeno psa pocházející z Švýcarska. Tito psi mají vynikající povahu a jsou známí svou oddaností, inteligencí a přátelským temperamentem. Jsou skvělými společníky pro rodiny i aktivní jednotlivce.

Naše chovná stanice se specializuje na chov Bernských salašnických psů s důrazem na zdraví, povahu a standard plemene. Každý jedinec je pečlivě vybírán pro svůj genetický potenciál a vhodnost k chovu, aby bylo zajištěno, že naši štěňata mají ty nejlepší možné podmínky pro zdravý a šťastný život.

Kvalita našich psů je pro nás prioritou, a proto dbáme na to, aby všichni naši psi měli přístup k adekvátní zdravotní péči, dostatečnému pohybu a sociální interakci. Věříme, že šťastný a vyvážený pes je klíčem k úspěšnému chovu a spokojeným novým majitelům.

Nabízíme štěňata Bernského salašnického psa s pečlivě vybranými rodokmeny a s důkladnou péčí od narození až po předání novým rodinám. Jsme tu, abychom vám pomohli najít toho pravého čtyřnohého přítele pro vaši rodinu a poskytli vám podporu a radu po celou dobu života vašeho psa.

Pokud máte zájem o příchod nového člena do vaší rodiny a jste připraveni poskytnout lásku a péči, kterou si zaslouží, obraťte se na nás a rádi vám pomůžeme najít toho pravého Bernského salašnického psa pro vás.

Nejčastěji kladené otázky

Zde jsou některé z nejčastěji kladených otázek týkajících se Bernského salašnického psa a chovných stanic:

Otázka Odpověď
Je Bernský salašnický pes vhodný pro rodiny s dětmi? Ano, Bernští salašníci jsou obecně velmi přátelští a oddaní psi, kteří se skvěle hodí do rodinného prostředí.
Potřebuje Bernský salašnický pes hodně pohybu? Ano, bernští salašníci jsou poměrně aktivní psi a potřebují pravidelný pohyb a cvičení.
Jaká je průměrná délka života Bernského salašnického psa? Průměrná délka života Bernského salašnického psa se obvykle pohybuje kolem 7 až 10 let.

Doufáme, že tyto odpovědi pomohou zodpovědět některé z vašich otázek ohledně tohoto úžasného plemene a naší chovné stanice. Pokud máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Viz také:

Photo of author

Karin

Napsat komentář